Jak probíhá ošetření

  1. První návštěva s celkovým ošetřením trvá v průměru dvě hodiny. Na začátku se vždy uskuteční krátká konzultace, seznámení s průběhem ošetření a pulsová diagnostika. Na základě vyhodnocení nerovnováhy, možností a potřeb klienta si stanovíme, jak budeme dále postupovat. V této fázi se vylaďuje akutní vrstva nerovnováhy.
  2. Pokud chcete přijít pouze na diagnostiku a harmonizaci (nastolení léčivého procesu), bude vaše návštěva trvat jednu hodinu.
  3. Je možné přijít jen na shiatsu. Shiatsu je bezbolestné, beznátlakové a velmi příjemné ošetření celého systému těla. Délka shiatsu je přibližně jedna hodina. Při první návštěvě a včetně úvodní diagnostiky a předladění hodina a půl. Bolesti těla, hlavy a nepříjemné psychické stavy odeznívají už po prvním shiatsu. Pro hlubší ozdravný proces (chronické a dlohodobé dispozice) doporučuji druhé shiatsu za 4 - 6 týdnů.
    Sladění pomocí shiatsu nastoluje léčivý proces, který pracuje v těle do hloubky tři týdny až měsíc. Po ukočení procesu se upevní stabilnější, celistvější úroveň našeho "zdraví". A hlavně: Na základě uvolnění, psychické pohody a nové síly dochází k nalezení prostoru pro řešení zdravotního problému nebo životní situace. Často už toto nové nasměrování stačí k tzv. "zázračnému uzdravení". Člověk prostě přestane chodit jinam jako do správkárny, ale za pomoci jiných si to opraví sám. To je důležité!
  4. Při celkovém ošetření probíhá před shiatsu "přípravná fáze". Při celkovém ošetření a hlavně při první návštěvě doporučuji před shiatsu věnovat čas na přípravu.
    Nabízím moxování a praktické návody, jak si můžete pomoct sami. Testování a výběr léčivých přípravků a potravinových doplńků. Pokud právě užíváte léky nebo jiné, vezměte je prosím s sebou.
    Většinou si lidé v této fázi lépe uvědomují příčinu nemoci a svůj záměr. Moxa přináší vitální energii (posílení těla) a pochopení sebe přináší novou orientaci a nasměrování této energie. Můžeme se tak hlouběji otevřít shiatsu (Shitai, Reiki, biopunktuře).

CENÍK SLUŽEB

1. První celkové ošetření 1300.- 2 hod. (Kotrola zdarma)
2. Každé další celkové ošetření 1000.- 1,5 hod.
3. Pouze shiatsu první návštěva 1100.- 1,5 hod.
4. Pouze shiatsu 900.- 1 hod.
5. Pulsová diagnostika a harmonizace
600.- 0,5 hod.
800.- 1 hod.
6. Moxování a harmonizace 800.- 1 hod.
7. Moxování 400.- 0,5 hod.
8. Konzultace a diagnostika 500.- 0,75 hod.
(jak si pomoci, výběr alternativních léčivých přípravků)