Shiatsu/shintai - shiatsu

   

SHIATSU - terapie slučující to nejlepší z klasické západní i východní medicíny. O shiatsu, kurzech a seminářích také na www.centrumkamala.cz

    *     harmonizuje celé tělo, přičemž  i při jedné aplikaci může nastolit samoléčící proces i v hlubších chronických vrstvách organismu. Řeší problém, který se má otevřít, a to tehdy, pokud je tělo připraveno dotáhnout tento proces do konce.

    *    prakticky se aplikuje při jakékoliv diagnóze, nejčastěji při poruchách pohybového aparátu / bolesti zad, kloubů ..../, pro rekonvalescenci

    *   velmi vhodné při obtížích s otěhotněním a pro nastávající 
maminky, gynekologické problémy

    *   dále můžeme očekávat mimořádné posílení psychiky - stresy, strachy, únavy a celkové vyčerpání, ale i úpravu vzhledu - kruhy a pytlíky pod očima, úpravu krevního tlaku, migrén, imunity, léčení hemeroidů, atd.

    Při terapii je využíván komplexní konstituční systém léčby podle školy Dušana Tomka, který postihuje charakter nemocí dnešní doby, zejména posledních deseti let. Jeho základem je pulsová diagnostika a sladění tělesných a psychických funkcí.
Při ošetření je prováděno Shiatsu/Shin Tai podle školy Jana Pletánka, pulsová diagnostika, „biopunktura“, aurikuloterapie, moxování. Konzultace k doplňkové léčbě. Možnost poradenství nebo kurzů: jóga, Qigong, Taiji.